Cпецпроекты

В Україні з’явилося Радіо Ісландія — перша станція класичної музики


0 849 1

Нелюбителі попси та інших хітів, що пропонують звичайні радіостанції, можуть радіти — в Україні з’явилася станція з класичною та академічною музикою. «Ісландія» — це онлайн-проект, в рамках якого виходять освітні та культурні передачі, а тепер працює і радіостанція. Засновник — Володимир Петров, журналіст, медіаменеджер і кандидат у президенти України на останніх виборах.

Радіо Ісландія не транслює «топ-10 цього тижня», а віддає перевагу перевіреній класиці. І не лише їй — станція пропонує тематичні подкасти та шоу, де можна дізнатися про нові імена в українській музиці. Ведучі розповідатимуть про найцікавіших сучасних виконавців та композиторів, яких точно варто послухати.

Команда засновників каже, що їхня мета — це невеличке ком’юніті для музикантів, композиторів та музичних критиків. «Платформа, яка могла б визначати нові напрямки для розвитку класичної та академічної сцени в Україні, — так описує мету програмний директор Оля Діброва. — Точкою відліку нашої капсули часу стає епоха бароко. Ми рухаємось через симетрію класицизму до суму романтизму; від яскравих фарб імпресіонізму — до безмежних космічних просторів академічної музики ХХ і навіть ХХI століття».

Для тих, хто страждає від безсоння або прокидається з першими пташками, радіо працює цілодобово. Тож переходьте за посиланням і слухайте гідну музику нон-стоп. Адже ви цього варті.

 

#bit.ua
Наш Instagram
Подписывайтесь на нас в Facebook

Написать комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Извините, для комментирования необходимо войти.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: