Cпецпроекты

Відео дня: перші лайви з Lviv Acoustic Fest


0 230 6
Літо перетнуло екватор, незабаром осінь, а там і Lviv Acoustic Fest — одна з найатмосферніших музичних подій року у Львові. Підігріваючи інтригу, організатори починають публікувати відео з минулорічного фестивалю.

Першими з’явились лайви київської групи Blooms Corda. За свою недовгу історію ці інтелігентні романтики записали два альбоми — Monodance (2015) і Gigotosia (2016). Автором музики, слів, зведення і навіть обкладинок альбомів є фронтмен Данило Галико.

Частину виступу Blooms Corda на Lviv Acoustic Fest, зокрема пісню «Лист до Катрін», в новорічну ніч транслювали в ефірі телеканалу hromadske.ua. На цей раз організатори фестивалю оприлюднили лайви ще трьох композицій — «Диво», «Золото Рейну» і «Барон».

Нагадаємо, у 2016 році змінився власник акустичного фестивалю. Засновник Lviv Acoustic Fest, музикант Єгор Грушин продав назву і концепцію заходу концертній агенції Sviat promo.

Lviv Acoustic Fest-2016, вже четвертий за ліком, відбувся в занедбаному кінотеатрі «Львів» у Стрийському парку. Впродовж двох днів на його сцені виступили колективи Myopia, Panivalkova, «Плесо», Semmar, Lemko Bluegrass Band, «Один в каное» та інші.

Фото з FB-сторінки Lviv Acoustic Fest

Наш YouTube-канал
Подписывайтесь на нас в Facebook

Написать комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Извините, для комментирования необходимо войти.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: