Cпецпроекты

Львівський музей Франка відкрив вакансію рудого кота


0 80 8
Львівський національний літературно-меморіальний музей Івана Франка оголошує конкурс на заміщення вакантної посади музейного кота.

Про це йдеться на facebook-сторінці Дім Франка – Franko House.

Наголошується, що пропозиція є серйозною та терміновою.

До кандидатів у музеї висунули обов’язкові вимоги: дитячий або юнацький вік (бажано 6-8 місяців), принципово рудий окрас, чоловіча стать, відсутність судимості і злочинних намірів, охайність.

Суттєвою перевагою буде “розуміння специфіки музейного життя та актуальних завдань франкознавства”, а також «готовність ловити мишей і працювати в позаурочний час (зокрема нічний)».

#ДімФранка #КітФранка Львівський національний літературно-меморіальний музей Івана Франка оголошує конкурс на заміщення…

Posted by Дім Франка — Franko House on Samstag, 18. März 2017

 

Рудий кіт повинен стати символом Франкового дому, зазначають музейники.

«Оскільки тема викликала несподіваний ажіотаж у ЗМІ, нагадуємо, що музейні коти — поширена світова практика (згадаймо бодай знаменитий «котячий спецзагін» Британського музею), а для Франка ці шляхетні тварини мали особливе значення», — додається у повідомленні.

Нагадаємо, на початку березня новим директором Львівського літературно-меморіального музею Івана Франка став відомий франкознавець Богдан Тихолоз.

Наш YouTube-канал
Подписывайтесь на нас в Facebook

Написать комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Извините, для комментирования необходимо войти.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: