Cпецпроекти

У Львові пройде Чемпіонат світу з ракетомодельного спорту


47
З 22 по 30 серпня у Львові пройде Чемпіонат світу з ракетомодельного спорту, де змагатимуться і любителі, і професіонали.

Якщо ви колись мріяли про відкритий космос – можна продовжувати грати в відеоігри на дивані, а можна приїхати в кінці серпня до Львова та зустрітись з інженерами із NASA.

З 22 по 30 серпня у Львові пройде Чемпіонат світу з ракетомодельного спорту. Це відбудеться в Україні вперше – цього року Україна змагалася за проведення турніру з Росією. Під час змагань приблизно 300 спортсменів з 20 країн світу влаштують близько 1000 запусків ракет та ракетопланів. Серед спортсменів, які прибудуть на чемпіонат – співробітники NASA, Aurora Flight Technologies (яка займається постачанням дронів для армії США), інженери Alaska Aerospace та інші. 

Capture

Мабуть мало хто знає, що саме збірна України стала чемпіоном на змаганнях минулого року. Цього року більше 300 спортсменів з 19 країн світу приїдуть взяти участь у чемпионаті. Планується повноцінне родинне свято, на якому ви зможете поспостерігати за запуском моделей, повноцінною фуд-зоною, дитячими програмами, і різноманітними майстер-класами. Детальну програму можно подивитись на сайті Чемпіонату.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: