Фестиваль Woodstock Ukraine відбудеться поблизу Львова


1609 0 0

Благодійний рок-фестиваль Woodstock Ukraine 2017 відбудеться на території аеродрому «Цунів», що розташований у селі Заверещиця Городоцького району на Львівщині. Про нову локацію організатори повідомили на FB-сторінці музичного фестивалю.

Торік Woodstock Ukraine проводився на території Свірзького замку. У рамках фестивалю виступили такі українські колективи, як O.Torvald, «Скрябін», SINOPTIK, Bahroma, «Фіолет», DETACH та інші. За словами організаторів, Свірзький замок виявився замалим для проведення фестивалю у 2017 році, тому вирішили змінити локацію на просторе летовище.

У повідомленні також вказана і дата проведення Woodstock Ukraine 2017 — 11-13 серпня.

Учасників майбутнього фестивалю ще не оголошено. Однак організатори відкрили прийом заявок на виступи на головній сцені. Музичні гурти, які бажають взяти участь, повинні надіслати заявку на електронну пошту: stage.woodstock.in.ua@gmail.com.

Нагадаємо, фестиваль Woodstock Ukraine продовжує традиції однойменного американського фестивалю, що відбувся у 1969 році і зібрав близько 500 000 відвідувачів. Головною умовою проведення Woodstock Ukraine є те, що всі учасники та відвідувачі беруть участь у ньому безкоштовно. Перший фестиваль відбувся у 2013 році на березі Чорного моря у селі Грибівка Одеської області. Організатором заходу є Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця».

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Извините, для комментирования необходимо войти.
Последние новости

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: