Робити добро: як стати волонтером Фабрики святого Миколая


324 0 0
Подарунки отримають понад дві тисячі дітей з багатодітних і малозабезпечених сімей

У Львівському палаці мистецтв розпочала роботу Фабрика святого Миколая. Кілька сотень волонтерів подбають про те, аби найочікуваніше дитяче свято завітало до багатодітних і малозабезпечених сімей. Не омине святий Миколай і тих дітей, чиї батьки є учасниками бойових дій на Донбасі або ж загинули у зоні проведення АТО. Фабрика діє у рамках благочинної акції «Миколай про тебе не забуде». Львів’ян закликають долучатися активніше.

Помічники святого Миколая завітають до понад 2 500 дітей. Серед подарунків – книги, м’які іграшки, альбоми та розмальовки. За словами організаторів, не вистачає канцтоварів і засобів гігієни.

У цьому році до роботи на Фабриці святого Миколая приєдналося понад 400 волонтерів, які попередньо відвідували спеціальні вишколи. Ця цифра є дещо меншою, ніж торік.

Організатори найбільше потребують водіїв святого Миколая, які б допомогли доставити подарунки до домівок. Охочих просять зголошуватись до 18 грудня.

Також бажаючі можуть допомогти подарунками. Їх потрібно принести у Палац мистецтв до 16 грудня (з 10.00 до 19.00). Розносити подарунки будуть з 16.00 у неділю.

До благодійної акції «Миколай про тебе не забуде» приєдналася і Народна хорова капела студентів «Гаудеамус». В одному з торгово-розважальних центрів музиканти під керівництвом диригента Романа Мачишина виконали композицію «Щедрик».

Для тих, хто хоче стати волонтером:

Сторінка у Facebook: «Миколай про Тебе не забуде»

Сайт: http://www.mykolaj.com.ua

Христина Дольна: (097) 66 00 567

Анастасія Гураль: (097) 86 40 344

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Извините, для комментирования необходимо войти.
Последние новости

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: