Відео дня: як у спальному районі Львова вшанували Параджанова


465 0 0
Саме на Левандівці є перша в Україні вулиця, названа іменем режисера

Наприкінці серпня у Львові відбувся перший «Фестиваль Параджанова на Леванцівці». Місце проведення заходу — відновлений Культурно-мистецький центр «Супутник» та Левандівський парк. В рамках фестивалю провели кінопокази, театральні вистави, візуальні проекти, музичні виступи, літературні зустрічі, дискусії, лекції та майстер-класи для дорослих і дітей. Як це все відбувалося, можна переглянути у короткому відео, яке сьогодні опублікували організатори. Режисер відеоролика — Мирослав Трофимук.

Під час фестивалю представили виставку на тему постаті Сергія Параджанова у культурному центрі «Супутник». Проект курувала Вікторія Данелян з Музею сновидінь у Києві. У Левандівському парку просто неба показували фільми Сергія Параджанова та підбірку українського кінофестивалю «Wiz-Art».

Також у рамках фестивалю відбулися лекції, зустрічі та дискусії з кінознавцями, істориками мистецтва, людьми, які працювали у команді Параджанова.

Місце, як кажуть організатори, вибрали невипадково — саме у мікрорайоні Левандівка є перша в Україні вулиця, названа іменем відомого кінорежисера.

Організатором фестивалю виступило Управління культури Львівської міської ради.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Извините, для комментирования необходимо войти.
Последние новости

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: