У Львові покажуть британські драми з Камбербетчем


405 0 0
На великому екрані покажуть шедеври британського театру - вистави "Гамлет" і "Франкенштейн"

З 29 по 31 грудня у Львові триватиме проект TheatreHD (Британський театр у кіно). На великому екрані покажуть три п’єси — дві постановки «Франкенштейна» (з Бенедиктом Камбербетчем та Джонні Лі Міллером) і «Гамлет». Покази відбуватимуться у кінотеатрі Multiplex. Проект здійснюється за підтрики Британської Ради в Україні та арт-об’єднання CoolConnections.

TheatreHD — це трансляції на екранах кінотеатрів найвідоміших вистав з кращих світових театрів. Мета проекту — дати можливість кожному побачити шедеври світового мистецтва, не покидаючи рідного міста.

29 грудня у Львові покажуть виставу «Франкенштейн: Камбербетч» (Королівський національний театр) . Режисером постановки є Денні Бойл, знаний за фільмами «На голці» та «Мільйонер із нетрів». Наступного ж дня львів’яни матимуть змогу переглянути іншу версію вистави — «Франкенштейн: Лі Міллер»У ній виконавці ролей доктора та істоти (Бенедикт Камбербетч і Джонні Лі Міллер) поміняються місцями. 

66361_original

Опис: Доктор Віктор Франкенштейн створює Чудовисько, вдихнувши життя у тіло, створене з частин померлих людей. Але, злякавшись потворності свого творіння, він кидає його напризволяще. Самотній, потворний, по-дитячому наївний монстр чекає від світу довіри і любові, однак зустрічає лише злість, жорстокість і ненависть. Остаточно зневірившись, Чудовисько присягається розшукати свого творця і помститися йому найстрашнішим чином.

Завершиться проект TheatreHD показом вистави «Гамлет» (31 грудня). Головну роль у безсмертній трагедії Вільяма Шекспіра виконує Бенедикт Камбербетч. 

hamlet-benedict-cumberbatch_0

Опис: Королівська родина розпадається: король мертвий, а престол зайняв його підступний брат. Принц Гамлет у відчаї і вимушений мститися за смерть свого батька. Але ситуація, що склалася при дворі, ставить під загрозу не тільки безпеку усієї країни, але й здоровий глузд принца.

Вистави демонструватимуться англійською мовою з українськими субтитрами.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Извините, для комментирования необходимо войти.
Последние новости

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: